Послуги

Послуги

Наші знання та багаторічний досвід дозволяє нам будувати кабельні мережі різного призначення

Структуровані кабельні системи (СКС)

Універсальна система передавання даних, що будується з пасивних компонентів, включаючи кабелі, роз’єми, розетки тощо. Головна умова побудови – стандартизованість, а саме: стандартизована структура, стандартизовані компоненти, стандартизовані параметри, стандартизоване адміністрування. Саме цей фактор стандартизованості дозволяє використовувати кабельну систему для усіх потреб сучасного життя, включаючи передавання даних, голосу, відеоспостереження, охоронних протоколів та зв’язку між пристроями IoT, розумного будинку.


Телевізійна система нагляду (ТСН)

Призначена для фіксування подій, що відбуваються в полі зору камер спостереження. Камери спостереження, кабельна розводка, відеосервер (відеореєстратор) – здатні суттєво доповнити, наприклад, охорону периметру будівлі, візуалізуючи подію, що відбулася, або відбувається, в режимі реального часу. Хмарний доступ з мобільних пристроїв. В поєднанні з автоматичним шлагбаумом, системою контролю доступу та блоком розпізнавання автономерів перетворюють паркінг в автоматизований комплекс.


Система контролю доступу (СКД)

Зручна система обмеження доступу в приміщення несанкціонованим особам. В якості пропускних елементів можуть використовуватися як поширені картки (брелоки) запрограмовані під певного користувача, так і коди, сканери відбитків пальців, сітчатки ока тощо. Мережеві системи дозволяють також запровадити додаткові функціі, такі як контроль робочого часу, обмеження доступу в певний час, день, об’єкт – в залежності від прав користувача.


Охороні системи (ОС)

Комплекс технічних засобів для контролю і оповіщення при несанкціонованому проникненні в охоронну зону – кабінет, будівля, територія тощо. Автономні, з оповіщенням володаря, або підключені на пульт охорони з виїздом наряду для затримки правопорушника. Провідні, безпровідні, з додатковими датчиками вологості, затоплення, диму, вібрації. Віддалений доступ за допомогою хмарних та онлайн сервісів.


Розумний будинок

Сучасні системи керування будинком аналізують велику кількість факторів за допомогою датчиків, що підключені до відповідних контролерів. Температура, освітлення, електрика, вода – відповідні механізми регулювання дозволяють не тільки робити комфортним перебування в приміщенні, а й економити ресурси у відсутність господаря, зменшуючи, наприклад, температуру, або вимикаючи забуте світло. Сценарні вимикачі, що дозволяють одним кліком перетворити гостинну у кінозал – закрити штори, або ролети, зробити приглушене світло та увімкнути додатковий підсилювач звуку. Системи керування голосом в сучасних контролерах підтримують взаємодію з Siri, Google Assistant, Amazon Alexa, Cortana і дозволяють навіть приготувати каву не встаючи з крісла.