Компания C&S

Компанія C&S

 

ЯКІСНО І ШВИДКО

Наші знання та багаторічний досвід дозволяють нам виконувати роботи якісно та в обумовлені строки.


МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Власна матеріально-технічна база: різноманітний електроінструмент, драбини, тури, зварювальний апарат для оптоволоконного кабелю Fujikura, тестери для кабелю OmniScanner, транспорт.

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС

На побудовану нами локальну мережу даємо до 20 років гарантії. Сервісна підтримка 24/7.


СЕРТИФІКАТИ ТА ДОЗВОЛИ

Ми маємо всі необхідні сертифікати та дозволи для виконання робіт з побудови внутрішніх інженерних мереж. Наші фахівці регулярно проходять стажування та курси з підвищення кваліфікацій.


Історія компанії.

Компанія C&S була заснована в 2003 році фахівцями, які працювали в галузі телекомунікацій з 1995 року, розробляли і реалізовували проекти компаній і підприємств різних галузей. У наших спеціалістів є досвід роботи з такими об’єктами як: (офісні приміщення / склади / торгові площі) ІП «Кока-Кола Бевериджиз Україна Лімітед», ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», банк «Україна», Розрахункова Палата України, ПАО «Дніпропетровський трубний завод та інші.

Компанія починала свою діяльність з проектування, встановлення та налагодження локальних мереж. У майбутньому спектр послуг було розширено, і на даний момент ми займаємося роботою на українському ринку інформаційних технологій в сфері системної інтеграції.

На сьогодні основні напрямки діяльності нашої діяльності є:

  • Проектування, монтаж і супровід структурованих кабельних систем (СКС);
  • Проектування, монтаж і налаштування системних відеокамер, охоронних систем і контролю доступу;
  • Встановлення і налаштування систем безперебійного живлення;
  • Професійна установка звукового обладнання;
  • Проектування та встановлення системи «Розумний будинок».

Своєчасне навчання персоналу, сертифікація інженерів по роботі з обладнанням різних виробників (Panduit, AMP, Legrand та ін.) дозволяє не тільки враховувати потреби замовника, але і виконувати комплекс робіт якісно та в обумовлені строки.

У своїй роботі ми підтримуємо концепцію індивідуального і комплексного підходу до завдання клієнта, а також розуміння його інтересів, сумісності з високим рівнем якості.